Пошук
Мова:

Новинки DODL Україна

Модулі введення та виведення UG 9460 / UG 9461

Аналогові та цифрові - Модулі введення/виведення

Модулі введення та виведення DOLD UG 9460 / UG 9461

Модулі введення та виводу використовуються для розширення цифрових та аналогових входів та виходів у розподільчому пристрої, коли доступна кількість входів/виходів у захисному реле не є достатньою. Вони записують або аналогові або двійкові сигнали від кінцевих вимикачів, кнопок і датчиків. Наприклад, вони керують активацією виконавчих механізмів. Крім того, входи можуть зчитуватись індивідуально через інтерфейс Modbus RTU, а вихідні реле можуть встановлюватися індивідуально.

Компактна конструкція, товщина всього 22,5 мм

UG 9460: 8 цифрових входів, 4 релейні виходи

UG 9461: 8 аналогових входів, 2 аналогових виходи, 2 вимірюваних входу, що настроюються

MK5880N, R9112, BO5877/011, AN5890, IL5882, SL5882, IP5883, BA9065, BH9097, BH9140, RP9140, AD5960, RP5991, EH>

Система визначення місця розташування дефектів ізоляції RR 5886 / RR 5887

Виявлення дефектів ізоляції з інтерфейсом Modbus RTU

Система визначення дефектів ізоляції DOLD RR 5886/RR 5887

На великих промислових підприємствах локалізація дефектів ізоляції може бути дорогим та трудомістким процесом. Система визначення несправності ізоляції VARIMETER EDS, що складається з генератора випробувального струму RR 5886 та локатора ізоляції RR 5887, швидко та надійно виявляє дефекти ізоляції у складних нерозподілених мережах змінного/постійного струму. Зовнішні трансформатори струму ND 5017 працюють незалежно один від одного, від калібруються та легко підключаються до вимірювальних каналів шукача пошкодження ізоляції RR 5887. Інтерфейс Modbus RTU може використовуватись для зчитування значень струму пошкодження ізоляції від підключених пристроїв.

Підвищена надійність та доступність обладнання

Не потрібне ручне та трудомістке усунення несправностей

Моніторинг складних систем

Підключення шини RS-485 для синхронізації аналізу тестового струму та опціонально для підключення до шини Modbus RTU

Підключення від 4 до 8 вимірювальних трансформаторів струму в залежності від виконання

Інтелектуальний мотор-стартер UG 9256

Тепер також для діапазону потужності від 90 до 750 Вт

Інтелектуальний мотор-стартер DOLD UG 9256

Інтелектуальний пускач електродвигунів UG 9256 серії MINISTART пропонує до 6 функцій у компактному корпусі шириною всього 22,5 мм. Він доступний за потужності від 90 Вт до 750 Вт або від 550 Вт до 4 кВт. UG 9256 поєднує функції реверсу, плавного пуску, плавного пуску і захисту трифазних двигунів в одному пристрої. Це значно спрощує монтаж та економить додатковий простір у розподільній шафі.

Просте налаштування та зручність у роботі

Запобігає запуску піків в електродвигунах

Збільшення доступності обладнання через блокування захисту

Економія простору до 80% у розподільній шафі

Максимум 4 потенціометра для встановлення пускового моменту, гальмівного моменту, плавного пуску/зупинки, межі навантаження по струму або номінального струму двигуна

MK7830N, BC7935N, SN7920, IN5509, DX5504, IP5503, AD8851, CA3056, MK8804N IL5508, IL5504, IN5504

Гібридне реле IK 3070/200

Гібридне реле DOLD IK 3070/200

Гібридне реле IK 3070/200 чудово поєднує в собі переваги надійної релейної технології зі зносостійкою напівпровідниковою технологією. При включенні напівпровідник спочатку вмикається при перетині нуля синусоїдою змінної напруги. Через кілька мілісекунд, контакт реле бере на себе безперервний струм та забезпечує низьке енергоспоживання. При вимиканні струм спочатку передається з реле напівпровідник, потім він відключається в точці перетині нуля синусоїдою змінної напруги. Таким чином, сплески напруги та струму в ланцюзі навантаження мінімізуються.

Довгий термін служби завдяки гібридній технології

Економія простору шириною всього 17,5 мм

Для навантажень із дуже високими пусковими струмами

Для комутації резистивних, індуктивних та ємнісних навантажень

BD5936, BA9053, LG5925, IL9077, MK9143N, IK8810, RK8810/002, RK8810/100, IK8800, IL8800, IK3070/200, IK870,>

Запобіжний вимикач та система трансферу ключів

Електромеханічний електромагнітний замок із вбудованими функціями управління та індикації

Вимикач безпеки DOLD

Вимикач безпеки із захисним замком серії SAFEMASTER STS пропонує можливість інтеграції до трьох функцій керування та індикації. Це означає, що сигнали, що управляють, такі як аварійна зупинка або підтвердження безпечних дверей, можуть запускатися безпосередньо на цьому вимикачі. Окремий модуль для пристроїв керування більше не потрібний. Крім кнопок аварійної зупинки також доступні кнопки підсвічування, кнопки або перемикачі. Завдяки своїй тонкій конструкції надійний і привабливий корпус з армованого волокна полімеру (FRP) з головкою з нержавіючої сталі може бути встановлений на захисних огорожах економічним способом. Додаткові штекерні роз'єми M23 забезпечують швидке налаштування та мінімальні витрати часу на підключення.

Захисні замки сімейства SAFEMASTER STS поєднують у собі надійний механічний принцип із перевагами електромеханічних запобіжних вимикачів із функцією двоканального блокування. Завдяки функціям моніторингу блокування вони можуть використовуватися для надійного захисту як процесів, так і персоналу. Різні рівні кодування, дуже високі блокуючі сили та комплексні можливості діагностики дозволяють використовувати їх практично у всіх програмах, пов'язаних із безпекою.

Захистне блокування та функції керування на одному пристрої

Опційно, додаткове та аварійне відмикання

Актуатори з кодуванням

Проста комбінація із системою SAFEMASTER STS

STS-ZRHBM/K, STS-ZRHA, STS-ZRH01BM/K, STS-ZRH01M, STS-SXBM/K, STS-SXA, STS-M10A, STS-M11BM/K, STS-YRXKM

Продукция DOLD

Компанія DOLD розробляє, виробляє та розповсюджує по всьому світу високоякісні компоненти та комплексні рішення для безпечної автоматизації, електробезпеки та інтелектуальної приводної техніки. Асортимент продукції включає модулі реле безпеки, реле безпеки з примусово направляються контактами, електронні корпуси, а також захисні вимикачі, замки безпеки і системи передачі ключів. Будучи першопрохідцем у виробництві розподільних пристроїв, компанія E. Dold & Söhne GmbH & Co. KG є одним з провідних європейських виробників та сертифікована за стандартом ISO 9001. Точне виробництво продукції відповідає найкращим німецьким традиціям. Ця приватна компанія виробляє якісну релейну продукцію вже близько 90 років і зараз управляється третім поколінням сім'ї Дольд. В даний час у компанії працює понад 400 співробітників, багато з яких працюють тут більше двох десятиліть і вільно асоціюють себе з політикою Dold, яка орієнтована на якість.

Це формує глибину професійних знань, яка набагато більша, ніж часто використовується слово ноу-хау. Маючи власне виробництво інструментів та форм, досвідчений відділ лиття пластмас та сучасне виробниче обладнання, компанія ДОЛД забезпечує гнучкість, ефективність та прямий вплив на терміни постачання, як того вимагають її клієнти. Така ретельність управління виробництвом та високий рівень оптимізації електронних та механічних складових забезпечує підтримання високих стандартів якості, очікуваних від продукції Dold.

Крім того, такий рівень контролю проектування та виробництва дозволяє легко виробляти релейну продукцію на індивідуальне замовлення для прямого задоволення індивідуальних вимог замовника. Якість та надійність продукції Dold призвели до того, що компанія стала шановним постачальником вимірювальних реле та продуктів безпеки для атомної, енергетичної, водної та залізничної промисловості.

Ви можете замовити та купити в Україні весь асортимент реле безпеки, часу, замків, соленоїдних блокувань, реле напруги, ізоляції, струму, стартерів, пристрої плавного пуску DOLD за найкращими цінами, надіславши нам запит на адресу office@pe-ko.com.ua або зателефонувавши за телефоном у Києві +38 (044) 332-20-05. Ціна та термін поставки за запитом. Великий асортимент продукції на складі у Києві. Офіційний дистриб'ютор DOLD Україна. Купити DOLD

Вы можете заказать и купить весь ассортимент продукции E. Dold & Söhne KG (защитные переключающие устройства, контроль остановки / скорости электродвигателей, многофункциональные устройства безопасности, беспроводные системы безопасности, выключатели безопасности, защитные замки блокировки доступа, системы определения места повреждения изоляции, измерительные и контрольные реле, твердотельные реле и контакторы, устройства плавного пуска, реле управления двигателем, регуляторы скорости и фазы, многофункциональные блоки управления двигателем, интерфейсные модули, блоки питания, модули ввода / вывода, многофункциональные реле, циклические реле времени, быстродействующие реле, таймеры переключения звезда/треугольник, удаленные переключатели) в Украине по лучшим ценам, отправив нам запрос на адрес office@pe-ko.com.ua или позвонив нам по телефону в Киеве (044) 332-90-05. Представительство E. Dold & Soehne Україна. Цена и срок поставки по запросу. Компания "ПЕ-КО" – официальный дистрибьютор DOLD (Дольд, Долд) в Украине.

Back to Headlines