Пошук
Мова:

Офіційний представник в Україні

Datalogic є світовим технологічним лідером на ринках автоматичного збору даних та автоматизації процесів, що спеціалізуються на розробці та виробництві зчитувачів штрих-кодів, мобільних комп'ютерів, датчиків для виявлення, вимірювання та безпеки, систем машинного зору та лазерного маркування.

Рішення Datalogic сприяють підвищенню ефективності та якості процесів по всьому ланцюжку створення продукції, розділеної на чотири основні сектори: виробництво, транспорт та логістика, роздрібна торгівля, охорона здоров'я.

Після придбання в 2008 році компанії Datasensor – розробника та виробника оптичних та індуктивних датчиків та пристроїв для виявлення, безпеки, вимірювання та контролю у промисловій автоматизації, Datalogic Group змогла значно розширити асортимент продукції та сильно зміцнила свої позиції на ринку компонентів для промислової автоматизації.

Останнім часом Datalogic зробила рішучі кроки вперед, і тепер є одним із світових лідерів у галузі промислової автоматизації та автоматичної ідентифікації.

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

* Фото шильдика, креслення або додаткова технічна інформація прискорить отримання відповіді від виробника та значно полегшить роботу нашим інженерам, особливо у випадках запиту складних та замовних товарів.
Стрічка новин

Компанія ПЕ-КО – один із провідних постачальників українського ринку промислового обладнання та запасних частин щодо нього. Однією з переваг співпраці з нами є велика кількість виробників, з якими були здійснені ділові контакти за час існування нашої компанії. Вам не потрібно гаяти час на пошук багатьох постачальників на необхідну Вам продукцію. У нашій карті поставок ви знайдете список з більше 6 000 виробників зі світовим ім'ям, таких як Siemens, Datalogic, Sick, Schmersal, Pepperl+Fuchs, PILZ, Allen Bradley, Leuze electronic, Di-Soric, Wenglor.

Ми маємо можливість постачання з Європи та США давно знятого з виробництва обладнання виробників Siemens, Allen-Bradley, Omron, ABB, Fanuc, Mitsubishi і компонентів ЧПУ і приводу для верстатів різних брендів, у тому числі відновлена ​​техніка з гарантією.

Сучасний ринок постійно диктує жорсткі умови, тому ми не стоїмо дома. Компанія ПЕ-КО з роками розширила свій асортимент та склад, збільшуючи конкурентоспроможність та якість обслуговування. Наші співробітники постійно проходять технічне навчання спеціалістів світових брендів. Ми працюємо не покладаючи рук, щоб отримати найкращі знижки від постачальників, скоротити витрати та оптимізувати логістику.

Основу нашого портфоліо складають датчики, вимикачі, панелі оператора, контролери, сервоприводи, модулі, контактори, двигуни, світлові бар'єри, частотні перетворювачі, енкодери, витратоміри, світлозвукові оповіщувачі і т.д. Але ми зможемо запропонувати будь-який товар від роз'єму за 1 євро до виробничої лінії.

Кожне постачання проходить офіційне митне оформлення зі сплатою всіх мит та ПДВ. В підтвердження цього ми на першу вимогу клієнта можемо надати копію вантажної митної декларації (ВМД).